З Берліна до Парижа запустять швидкісні та нічні поїзди

Франція та Німеччина планують розвивати залізничне сполучення, щоб запропонувати пасажирам більш екологічні подорожі між двома країнами.

Після зустрічі Еммануеля Макрона та Олафа Шольца була опублікована спільна декларація, яка передбачає запуск швидкісного поїзда між Парижем та Берліном, а також нічного поїзда, пише Bloomberg. Обидва поїзди запустять у 2024 році.

Французька компанія SNCF і німецька Deutsche Bahn, обидві державні компанії, раніше заявляли, що планують пряме високошвидкісне сполучення між столицями націй наприкінці цього року. Розвивати залізничне сполучення планують з огляду на високий попит у мандрівників, які дедалі більше прагнуть піклуватись про навколишнє середовище та хочуть уникнути польотів на літаках.

Крім того, обидві країни планують до наступного літа створити єдиний залізничний квиток для молоді для дешевих подорожей між Францією та Німеччиною.

Нічні поїзди стають все популярнішими в Європі. Зокрема, австрійська залізниця в рамках нового розкладу запровадила додаткові потяги, продовжили деякі маршрути до нових пунктів призначення та відкрили нові напрямки нічних поїздів по Європі.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.