З 1 жовтня Таїланд скасує більшу частину обмежень на в’їзд

Мандрівникам більше не потрібно буде пред’являти сертифікати вакцинації або проходити тестування під час в’їзду в Таїланд.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Таїланду Анутін Чарнвіракул, повідомляє Bangkokpost.

Зокрема, з 1 жовтня особам, які в’їжджають в Таїланд, більше не потрібно пред’являти результати тестування на Covid-19 або сертифікати вакцинації. Інфікованих осіб не будуть ізолювати, але їм рекомендується дотримувати деяких обмежень, наприклад, носити захисні маски та дотримуватись соціального дистанціювання.

В департаменті контролю за захворюваннями заявили, що карантинні обмеження вирішили послабити, оскільки симптоми Covid-19 наразі не є серйозними та схожі на звичайну застуду.

Наразі для в’їзду до країни потрібно пред’явити сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, дійсний протягом 72 години до поїздки. З 1 липня в Таїланді скасували вимогу заповнення Thai Pass, а страхування від Covid-19 стало рекомендованим.

Після сплеску нових випадків захворювання навесні, наразі ситуація з коронавірусом в Таїланді контрольована – щоденно фіксують не більше тисячі нових випадків зараження. Крім того, понад 76% місцевого населення повністю вакциноване.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.