В Єгипті для туристів запустили систему Tax Free

Для повернення ПДВ, туристу потрібно здійснити покупку на суму не менше ніж 1500 єгипетських фунтів (близько 60 євро).

Наразі міністерство фінансів та податкове управління Єгипту завершують впровадження Tax Free для іноземних туристів в аеропортах країни. Наразі система Tax Free вже працює в аеропорту Шарм-ель-Шейх, оскільки там проводиться саміт ООН зі зміни клімату, пише місцеве видання Ahram.

Іноземні туристи можуть повернути ПДВ, якщо їх термін перебування в Єгипті не перевищує трьох місяців, вартість покупок становить не менше 1500 єгипетських фунтів, є електронний чек на покупку із зазначенням паспортних даних, а на самому продукті чи етикетці є штамп Tax Free.

В аеропорту Шарм-ель-Шейха вже з’явились вивіски різними мовами, а співробітники летовища, готелів та ринків роз’яснюють туристам, як повернути ПДВ. Стандартна ставка Tax Free з більшості непродовольчих товарів становить 14%.

Tax free — система повернення суми податку на додану вартість. ПДВ повертається на покупки, здійснені іноземними громадянами, при виїзді з країни, в якій вони були придбані. Суми повернення становлять від 5 до 23% від суми покупки.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі

Теги: