В Україні створили онлайн-музей фрагментів війни

Кожен експонат музею поміщений в спеціальний куб з епоксидної смоли, що перетворює повсякденні речі на справжні витвори мистецтва.

The War Fragments Museum – унікальна мистецька онлайн-платформа, покликана привернути увагу до війни в Україні шляхом створення кубів з фрагментами війни. Предмети, поміщені в прозорі куби, формують потужне візуальне уявлення про вплив війни на життя людей. Кожен такий артоб’єкт розповідає про історію виживання та особистий досвід тих, хто постраждав від війни.

Команда проєкту подорожували деокупованими містами та селами, територіями, які найбільше постраждали, щоб зібрати історії та об’єкти, які їх репрезентують. Кожен артоб’єкт продають на аукціоні, щоб зібрати кошти для постраждалих дітей.

Отримавши фрагмент, він ретельно очищається та обробляється кваліфікованими майстрами, які використовують спеціальну техніку, щоб закласти артефакт у смоляний блок. Цей процес вимагає точності та терпіння, оскільки смолі потрібен час, щоб затвердіти. На роботу йде як мінімум один місяць.

Наразі на сайті музею представлено 12 артефактів з Києва, Ірпеня, Чернігова, Запоріжжя, Гостомеля, Харкова та інших міст. Кожен куб має свою власну історію, яка є символом надії та стійкості перед обличчям війни. Вони нагадують, що навіть у найтемніші часи є історії про мужність і любов, які можуть надихнути всіх нас.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.