В Італії встановили “провокаційну” статую русалки, яка викликала переполох в соцмережах

Статуя русалки, яку встановили на площі в рибальському селі Апулія на півдні Італії, викликала ажіотаж через те, що вона “занадто провокаційна”.

Твір мистецтва, який ще офіційно не відкрили, став об’єктом насмішок після того, як фотографії, зроблені під час його встановлення, були опубліковані в соціальних мережах, пише УНІАН.

Актриса Тиціана Скьявареллі написала, що її друг “справедливо” висловив певне здивування з приводу пам’ятника, описавши статую як “схожу на русалку з двома силіконовими грудьми та величезною дупою”.

Статую створили студенти художньої школи Луїджі Россо в Монополі, а потім встановили на площі ім. Рити Леві-Монтальчіні. Директор школи, Адольфо Марчіано, захищаючи пам’ятник сказав, ще це “данина переважній більшості жінок з пишними формами”.

Мер Монополі доручив студентам створити кілька статуй для міста, в тому числі одну на тему моря. Студенти зібралися разом і придумали ідею русалки. Раді показали масштабну модель і було вирішено, що закінчена скульптура буде розміщена на площі. Роботу розглядали “як уявлення реальності, у цьому випадку жіночого тіла”.

Марчіано додав, що переважно люди бачать рекламу по телебаченню з дуже худими моделями, але дана статуя — це данина переважній більшості жінок з пишними формами.

Дискусія щодо пам’ятника триває і досі. Одні вважають статую “занадто провокативною”, інші ж стверджують, що студенти мистецтва заслуговують на похвалу, а не на критику.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: