В Чернігові перенесуть фестивалі та інші туристичні проєкти, які планувались на початок літа

Через карантинні заходи, в Чернігові перенесли відкриття туристичного сезону, яке планувалось на початок травня.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради. 

Заплановані на травень фестивалі та інші проєкти, що мали би стартувати найближчим часом, переносяться. Деякі – на наступний рік, деякі – невизначений термін“, – йдеться в повідомленні.

Крім того, більшість міських культорологічних проєктів, таких як – “Арт авеню” на Алеї героїв, проєкт для дітей “Наш час”, поставлені на паузу мінімум до липня.

Також тимчасово припинили роботу школи гідів та амбасадорів. Водночас, останні продовжать вивчати рідне місто та розповідати про нього готуючи онлайн екскурсії, з якими можна ознайомитися на офіційних сторінках туристично-інформаційного центру (ТІЦ) та міського управління культури та туризму в соціальних мережах.

В той же час, у Чернігові розраховують на туристичний потік у другій половині літа й на початку осені. Очікується, що переважно це буде міжрегіональний сімейний туризм, для якого місто є ідеальним варіантом.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.