В Болгарії продовжили програму розміщення біженців з України

Влада Болгарії вирішила продовжити програму розміщення українських біженців у готелях до кінця жовтня 2022.

Про це заявив міністр туризму Болгарії Ілин Димитров, повідомляє “ЄП”.

За його словами, програму з розміщення українських біженців у готелях буде продовжено до 31 жовтня. Після її закінчення планують організувати нову програму з інтеграції біженців у соціальну систему Болгарії.

Це європейські гроші, ми регулярно щотижня виплачуємо кошти за цією програмою, механізм оплати дуже складний, до виплати суми 32 кроки, що займає щонайменше 15 днів“, – додав міністр туризму Ілин Димитров.

На початку літа у Болгарії трапився скандал через раптове рішення уряду згорнути програму розміщення біженців з України у готелях на березі Чорного моря. Однак згодом уряд відмовився від скасування програми.

Від 24 лютого до Болгарії прибуло понад 300 тис. біженців з України. Офіційно 110 тис. осіб отримали тимчасовий захист та притулок. Проте, активісти кажуть, що значна частина українців отримала підтримку від громадян та громадських організацій, а не від держави.

Нагадаємо, з 31 травня влада Болгарії запустила спеціальну програму для українських біженців – ті, хто не знайшли роботу та не могли оплачувати житло, були розміщені в муніципальних чи державних гуртожитках.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.