Українці в Гданську можуть дистанційно звернутись в ЦНАП

Для українських біженців у Польщі запустили сервіс “віртуального адміністратора”, за допомогою якого вони можуть отримати дистанційний доступ до адміністративних послуг в Україні.

Українці в Гданську зможуть вирішувати різноманітні справи в Україні онлайн, повідомляє РБК-Україна.

Гданськ прийняв рекордну кількість біженців з України. Минулого року в місті було зареєстровано близько 160 тис. громадян України. Кожен п’ятий мешканець міста зараз — українець.

Громадяни України, які наразі перебувають у Гданську, тепер зможуть вирішувати різні офіційні справи, спілкуючись онлайн із чиновниками зі Львова. Послугою можна скористатись в пункті „Gdańsk Pomaga Ukrainie” (вул. Karmelickа 1). Проєкт співпраці із Львівською міськрадою здійснює Fundacjа Gdańskа за фінансової підтримки ЮНІСЕФ.

Посадовці в Україні надаватимуть консультації та допомогу в оформленні та подачі документів онлайн із понад 500 різних питань. Серед таких: оформлення паспорта, питання щодо нерухомості в Україні, дитячі виплати, відновлення втрачених документів.

Щоб отримати послугу потрібно зателефонувати за номером 500 218 337. Працівник інфолінії домовиться про консультацію українця зі співробітником українського Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), зазначивши місто, якого стосується справа. Консультація онлайн відбуватимуться у приміщенні пункту “Gdańsk Pomaga Ukrainie” у середу (14.00-18.00) та четвер (10.00-14.00).

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.