Україна потрапила до рейтингу ТОП-20 найвпливовіших країн світу

Україну включили до двадцятки найвпливовіших країн світу за рейтингом “м’якої сили” Global Soft Power Index.

За “впливовістю” Україна посідає 19 з 45 місць у світі завдяки ефективній роботі дипломатів, а за впізнаваністю – 14 місце, повідомляє The Village. Найбільше впізнаваність виросла в країнах Африки на південь від пустелі Сахара.

У загальному рейтингу “м’якої сили” Україна знаходиться на 37 місці зі 121 держави, які взяли участь у дослідженні. Це на 24 позицій вище за показники 2021-го року. У п’ятірці лідерів — США, Великобританія, Німеччина, Японія і Китай. Росія посіла 13 місце в рейтингу.

Найбільше зростання сприйняття м’якої сили України фіксують у Європі, Північній Америці й на Близькому Сході. Найвищі оцінки Україна отримала від Польщі, Литви, Естонії й Латвії.

Водночас за репутацією Україна посіла 61 з 70 місць у світі. Зріст показника стримують респонденти з Азії, які вважають, що репутація України знизилася

Global Soft Power Index – це міжнародне дослідження сприйняття національних брендів, яке щорічно проводить Brand Finance й охоплює близько 100 тисяч респондентів. Індекс “м’якої сили” базується на показниках бізнес-сфери, торгівлі, медіа та комунікацій, культури, освіти, науки, а також міжнародних відносин. Загалом індекс показує здатність країни впливати на інші держави завдяки привабливості, а не силі.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: