У США відкрили незвичний музей з найбільшою колекцією скам’янілих фекалій

У музеї Poozeum зберігаються тисячі фрагментів скам’янілих фекалій, зокрема один із найбільших у світі доісторичних зразків.

Музей відкрив Джордж Франдсен, який є рекордсменом Книги рекордів Гіннеса за найбільшу колекцію копроліту (наукова назва скам’янілих екскрементів). Знайти цей дивний музей можна у Вільямсі, штат Аризона, повідомляє New York Post.

У 2014 році чоловік відкрив Poozeum як онлайн-ресурс. Він дарував фрагменти своєї колекції музеям по всій країні. Однак згодом Джордж вирішив відкрити повноцінний музей, щоб вирішити “кричущу відсутність репрезентації копроліту” в музеях природної історії.

З 2015 року Франдсен утримує світовий рекорд за найбільшою колекцією копроліту з 1277 зразками. Тепер же його колекція нараховує понад 8 тис. скам’янілостей, зокрема майже 70-сантиметровий зразок копроліту м’ясоїдних, який отримав назву “Барнум”.

Колекціонер почав збирати копроліт, коли ще підлітком побачив фрагмент скам’янілості у науковому магазині. Він сподівається, що музей спонукатиме відвідувачів більше цікавитися доісторичним світом.

Вхід у Poozeum є безкоштовним для всіх, тому що Франдсен вважає, що “фінансові обмеження ніколи не повинні заважати відчути чудеса світу”. За його словами, спочатку люди скептично реагують на музей, однак після відвідування, залишаються задоволеними цим унікальним досвідом.

Адреса музею: 109 West Railroad Avenue, Williams, Arizona. Графік роботи: 09:00 – 19:00, понеділок — вихідний. Детальніше почитати про музей можна на офіційному сайті.

Фото: Poomuseum

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.