У січні та лютому в паризькому аеропорту скасують тисячі рейсів через оновлення системи

У Франції протягом січня та лютого 2024 року в паризькому аеропорту Шарля де Голля планують оновити системи управління повітряним рухом.

Це призведе до скасування та затримок тисячі авіарейсів з паризької столиці, повідомляє Delfi.

Управління повітряним рухом Франції наразі працює за системою, розробленою ще у 70-х роках минулого століття. Сьогодні вона значно застаріла, наприклад, диспетчери все ще досі використовують папір та олівець для нанесення даних на карту літаків, що прибувають. Хоча систему періодично оновлювали, через стрімкий розвиток авіації, на початок наступного року, заплановано повне оновлення.

За попередніми оцінками, під час проведення робіт буде скасовано близько 16 500 рейсів. У період з 9 січня по 14 лютого авіакомпаніям рекомендовано на 20% скоротити кількість рейсів з таких паризьких аеропортів як Шарля де Голля, Орлі, Ле Бурже і Бове.

В Air France повідомили, що всього група Air France-KLM скасовує понад 4200 рейсів. Компанія вже поінформувала пасажирів про ситуацію, що склалась, та запропонувала їм скористатись альтернативними варіантами перельотів.

В оновлення системи управління повітряним рухом Франції буде інвестовано близько 1 мільярда євро. Мета оновлення — ефективніше обслуговування більшої кількості рейсів.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.