У “Шевченківському Гаю” відкриють сучасний простір для дозвілля та заходів

Наразі в будівлі центру ведуться роботи з облаштування укриття.

Сучасний інформаційно-освітній центр у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького планують збудувати до кінця 2023 року, розповів директор музею Михайло Закопець у коментарі Tvoemisto.

Простір на території “Шевченківського Гаю” планували збудувати у 2016 році, а потім завершити до кінця 2020 року. Однак будівництво призупинилось, адже з початком воєнного стану внесли зміни до проєкту, враховуючи актуальні потреби, а саме укриття.

Наразі почалися роботи з облаштування укриття в будівлі центру. Це необхідно, бо музей часто проводить евакуації культурних цінностей з різних музеїв та центрів. Бетонні конструкції дозволяють облаштувати там велике укриття, площа якого становитиме понад 100 кв.м.

Новий інформаційно-освітній центр складатиметься з дитячого освітнього простору, конференц-залів для освітньо-наукових заходів, пов’язаних з реставрацією та українською культурою, а також простору для мистецької реабілітації постраждалих від війни. Будівля буде пристосована для людей з інвалідністю та матерів з маленькими дітьми. Також тут облаштують музейну крамницю та невелику кав’ярню.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук