У популярному районі Мілана заборонили продавати їжу та напої у нічний час

Влада Мілана вводить обмеження на продаж напоїв та їжі у нічний час в гамірному туристичному районі Порта-Венеція.

Такі обмеження запровадили через судовий позов місцевих жителів проти мерії, які скаржились на гамір, спричинений нічним життям у цьому районі, пише SchengenVisaInfo.

Під час даної тимчасової заборони відвідувачам нічних клубів та пізніх вечірок тепер заборонено купувати напої та закуски в магазинах, вуличних торговців, кафе та барах просто неба та навіть у торгових автоматах.

Заборона діятиме з опівночі до 06:00 в будні дні та з 1:30 до 06:00 в п’ятницю та суботу. Обмеження ввели щонайменше до 19 листопада. Крім того, вуличним торговцям заборонять працювати в цьому районі з 18:00 до 6:00. Ці заходи спрямовані на комплексне вирішення та регулювання бурхливого та гамірного нічного життя в районі Порта-Венеція.

Жвавий район Порта-Венеція простягається від площі Обердан до віа Мельцо та віа Лаццаратто та є частиною історичного центру Мілана.

Італійське місто Мілан раніше вживало подібних заходів для боротьби з такою поведінкою. У травні 2020 року ввели обмеження на продаж алкоголю на винос із 19:00 до 7:00 у відповідь на недотримання жителями правил безпеки через пандемію COVID-19.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.