У Нью-Йорку відкрилась виставка українських митців

На виставці у США представлені роботи 17 українських художників, серед яких Жанна Кадирова, Влада Ралко та Володимир Будніков.

Виставка “Фрагментовані докази” відкрита у приміщенні Ukrainian Institute of America у Нью-Йорку, пише The Village.

Експозиція включає роботи з колекції найбільшої української резиденції сучасного мистецтва Biruchiy, яка з 2006 року працювала на однойменному півострові Азовського моря, а після окупації півострова росіянами в лютому 2022 року продовжила роботу в Європі.

На виставці можна побачити твори Олександра Глядєлова і Сергія Святченко, Вєри Бланш, Анастасії Буднікової, Катерини Бучацької, Максима Дондюка, Лесі Хоменко, Тетяни Маліновської, Івана Сауткіна та інших.

Окрім картин, на виставці демонструють скульптури, гравюри, відео- та фотодокументацію. Дані роботи створені з 2006 по 2023 роки і фіксують як мирний час, так і воєнний досвід митців.

Твори, представлені на виставці, зберігалися на складі резиденції в Бучі та “дивом уціліли” під час окупації Київщини. Деякі інші роботи з архіву Biruchiy були знищені або викрадені. Також був зруйнований будинок кураторки проєкту Олени Сперанської та засновника Biruchiy Геннадія Козуба. Ці події показані в документальному фільмі учасника виставки Івана Сауткіна.

Виставка проходить в Ukrainian Institute of America (2 East 79th Street, New York, NY, 10075). Години роботи: 12:00 – 18:00. Вхід – $10, діти до 12 – безкоштовно. Потрапити на виставку можна буде до 24 вересня.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.