У Львові відкриють виставку панорамних фотографій наслідків війни

Експозиція може здатись химерною або сюрреалістичною, але кожна фотографія — це реальна гірка історія українського народу.

На виставці “Тут був мій дім” покажуть зруйновані війною місця, такі як вулиці, міста, квартири, села за допомогою панорамних фотографій та віртуальної реальності, повідомили в ЛМР.

Виставка проходитиме у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа” з 19 березня по 17 квітня (з вівторка до неділі з 12:00 по 20:00, понеділок вихідний). Відкриття заплановано на 19 березня о 19:00. Вхід у день відкриття — вільний, інші дні — за внесок від 200 грн на подальший розвиток проєкту.

Проєкт розпочався з ініціативи фотографа Дмитра Малишева, який разом з Тарасом Волянюком, автором та керівником, задокументували жахливі наслідки війни у різних регіонах України. Під час звільнення Київщини вони працювали у Гостомелі, Ірпені, Бучі, Бородянці. Потім були Чернігівщина, Харківщина, Херсонщина, Миколаївщина, Донеччина. Зафіксовані наслідки ракетних обстрілів в Умані та Львові.

Організатори розповіли, що панорамна фотографія відрізняється від репортажної чи документальної, оскільки не дозволяє автору приховати або підсилити деталі — вона охоплює все навколо. Серед експонатів — унікальні фотографії знищеного літака АН-225 “Мрія”, які показують масштаби катастрофи.

Експозиція буде організована дуже незвично. Біля світлин розмістять QR-коди, за якими можна побачити цифрову панораму на сайті, а також можливість роздивитись фото у VR-окулярах. Окрім цього, відвідувачів очікують три дуже різних поверхи експозиції, на кожному з яких — окремий етап виставки.

Фото: 360war.in.ua

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.