У Львові відкриється найбільший в місті центр сучасного мистецтва

Новий центр сучасного мистецтва Jam Factory Art Center відкриється 18 листопада 2023 року.

Після 8 років ревіталізації у стінах колишньої фабрики запрацює найбільший у Львові центр сучасного мистецтва, повідомляє ЛМР.

На території Jam Factory Art Center проходитимуть виставки, театральні, музичні та спільнотні проєкти. Простір складається з давнього відновленого комплексу, у якому розмістили великий виставковий зал, історичну виставку, крамницю, Jam Bar і терасу.

До комплексу входять і нові простори — сучасний чорний куб, який слугує репетиційною залою, а також авдиторіум, Jam Cafe, укриття й офіс. Навколо облаштована публічна зона для прогулянок і відпочинку. Вхід на територію комплексу вільний, винятками є окремі події та виставки.

Концептуальною метою ревіталізації було створити простір для критичної рефлексії через культуру. Структурна композиція комплексу, що складається з шести окремих просторів, відображає ці амбіції. Згрупований навколо відкритого внутрішнього дворика та розширеної алеї, Jam Factory Art Center працює як безперервний, адаптивний простір для різних видів мистецтв.

Усіх охочих запрошують на відкриття центру 18 листопада з 15:00 до 22:00. Програма включатиме вітальні слова, кураторські екскурсії історичною і мистецькою виставками, концерт Мар’яни Садовської та Крістіана Томе, колаборація з Сафіє Лентер-Кизи, виступ Grisly Faye. Вхід вільний.

Фото: Львівська міська рада

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.