У Львові продають знамениту віллу ŁOMNICA, якій понад сто років

Вілла ŁOMNICA збудована ще у 1911 році.

Одна із найзагадковіших вілл Львова, споруджена на початку XX століття в стилі романтичного історизму, за яку безуспішно боролися десятки агенцій міста. Після тривалих перемовин та юридичних процедур, вілла нарешті відновила свою цілісність як об’єкт нерухомості та шукає господаря, повідомляє “Спадщина.UA”.

Вілла знаходиться за адресою вул. Сахарова, 62А та є пам’яткою архітектури місцевого значення. Вона збудована на історичній ділянці “Вулька” в тодішній елітній заміській зоні забудови. Її відновлення та актуалізація може стати початком відродження історичного характеру та статусу цілої дільниці.

Збудована вілла за штампом авторитетного будівничого та архітектора Кароля Турковського на спільне замовлення власників земельної ділянки майбутніх відомих архітекторів та будівничих Яна Пфайфера та Станіслава Ревуцького. У 1927-1929 роках її реконструйовано архітектурним бюро “Станіслав Ревуцький та Владислав Дердацький”. Після цього вілла отримала три окремі входи та три планувально незалежні квартири, рівно ж як і можливість автономного використання трьох рівнів об’єкта та величезного льоху у цокольному рівні.

Тут ніколи не проводили звичний у радянські часи капітальний ремонт, відтак у віллі збереглося вкрай багато автентичних деталей: розкішні забіжні сходи з точеними балясинами та перилами, старовинна дверна та віконна столярка з латунною фурнітурою, рідні ґратки, водостічні труби та подекуди — старі печі та система опалення.

“Спадщина.UA” – відома в Україні ініціатива, що займається відродженням об’єктів культурної спадщини. Наприклад, на Хмельниччині організація відновлює столітній палац у Деражні, а на Львівщині відреставрували старовинні хати в с. Поморяни.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: