У Львові побудують канатну дорогу на Високий Замок

Канатна дорога допоможе покращити доступність та відвідуваність не лише Високого Замку, але й району Підзамче.

Львівська міськрада підписала меморандум з МВС щодо передачі земельної ділянки для будівництва канатної дороги на Високий Замок. Як вона може виглядати показали на Всеукраїнському форумі мобільності, пише Lviv.media.

Більша частина території довкола Високого Замку є територією ЮНЕСКО, але з точки зору туристичного потенціалу є недостатньо ефективною. Будівництво канатної дороги дозволить більшій кількості туристів потрапити на Високий Замок, який є одним з найбільших парків Львова.

Наразі через складний рельєф та ускладнений доступ навіть до нижньої траси Високого Замку, не всі відвідувачі можуть дозволити цю прогулянку. Така ситуація позначається на туристичній привабливості. До пандемії коронавірусу з 2,2 млн туристів, які приїжджали до Львова, лише 150 тис. відвідало Високий Замок. Ще менша кількість туристів знає про мікрорайон Підзамче.

Планується, що перша станція канатної дороги розміщуватиметься поблизу Меморіалу Героям Небесної Сотні — біля музею Митрополита Шептицького. Другою станцією може стати нижня тераса Високого Замку. Третьою станцією буде археологічний музей “Високий Замок” біля копця Люблінської Унії. Четверта станція розміщуватиметься біля Львівського заводу штучних алмазів і алмазного інструменту.

У 2019 році проєктування та будівництво канатної дороги оцінювалось у 330 млн грн. Згідно з орієнтовними показниками, протяжність дороги повинна становити 524 м, перепад висоти – 84 м.

До речі, у Львові планують облаштувати 150 км нових велосипедних доріжок до 2033 року.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: