У Львові наразі не будуватимуть євроколію до Головного вокзалу

Спочатку її прокладуть до Скнилова.

Представник Львівської міської ради Антон Коломєйцев розповів, що побудувати залізничну колію стандарту 1435 мм від українсько-польського кордону доцільніше до станції Скнилів, оскільки це дозволить мати зв’язок з аеропортом та поєднати вантажні і пасажирські перевезення, пише ЦТС.

На запитання, чому євроколію прокладатимуть до Скнилова, представник ЛМР відповів, що попри бажання протягнути колію до Головного залізничного вокзалу є послідовність інвестицій. Основна ідея — це довести євроколію до Брюховичів, і це є найбільш негативний сценарій, тому що зв’язок з Брюховичами дуже поганий. Тому Скнилів — це найкращий варіант.

Крім того, щоб провести євроколію на вокзал потрібно вирішити ряд проблем: вихід на північний вхід, перетин гілок та інші. Водночас поїзд на євроколії, який заходить на Львівський вокзал та іде в сторону Києва, залишається основною ціллю.

Нагадаємо, за кілька місяців запустять залізничне сполучення між Варшавою та Рава-Руською з пересадкою на Львів. Також в майбутньому Варшаву та Київ планують з’єднати високошвидкісною колією.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.