У Лас-Вегасі відкрили розважальний центр у вигляді величезної сфери зі суцільним екраном

Величезна Сфера, вартістю 2,3 млрд доларів та висотою 111 метрів, вже стала однією з головних туристичних атракцій Лас-Вегаса.

Сім років тому Джеймсон Долан, виконавчий директор Madison Square Garden, створив простий ескіз сфери, який вирішив втілити у життя. Разом з гендиректором MSG Ventures Девідом Дібблом вони розпочали місію, щоб здійснити революцію в індустрії розважальних закладів Лас-Вегаса, пише Euronews.

Всередині Сфери, ширина якої 157 метрів, встановлений величезний світлодіодний екран з найбільшою у світі роздільною здатністю. В розважальному центрі можуть розміститись 17 тис. глядачів.

Крім того, Sphere з гордістю може похвалитися найбільшою у світі аудіосистемою, що складається з понад 1,5 тис. модулів гучномовців, 167 000 драйверів, підсилювачів та каналів обробки звуку. Разом усі ці компоненти забезпечують “кришталево чистий” та багатошаровий звук.

Будівля вражає не лише інтер’єром, але й зовнішнім виглядом. Екстер’єр Сфери складається з 1,2 млн світлодіодів, розміром із хокейну шайбу. Їх можна запрограмувати для створення динамічних та дивовижних зображень. Туристи та авіамандрівники були вражені, як світилась сфера у вигляді Землі, Місяця або баскетбольних м’ячів, що стрибають.

Автори проєкту планують збудувати схожі “сфери” і в інших країнах. Вже анонсовано будівництво “Сфери” у Лондоні.

Фото: facebook/SphereVegas

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.