У Києві відкрилась виставка скляної тари

З 21 квітня до 7 липня в Музеї історії міста Києва триватиме унікальний виставковий проєкт “Історія у склі”.

На виставці представлять історію застосування скляної тари у фармацевтичній галузі, парфумерній справі та розливі рідин різного призначення, повідомила пресслужба Музею історії міста Києва.

Джерелом натхнення для створення виставки стала колекція скляного тарного посуду київського археолога Сергія Тараненка. Ця збірка була передана до фондів музею. На виставці можна побачити унікальні та різноманітні зразки скляної тари та посуду, фрагмент скляного черевичка для розтягування шкіряного взуття, косметичні засоби, найдивовижніші флакони з ароматами відомих французьких брендів. 

Крім того, тут відтворено елементи інтер’єрів шинку, будуару, їдальні ХІХ ст. Колаборація з Аптекою-музеєм у Києві дозволила у просторі виставки розмістити реконструйовану в найменших деталях аптеку XVIII ст.

Як розповіла кураторка виставки Аліна Сушко, близько тисячі скляних речей, відібраних для виставки, органічно доповнюють картину минулого та будуть зрозумілими усім, а призначення деяких із них заінтригує.

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 7, Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва. Графік роботи: середа — неділя із 12:00 до 19:00; понеділок-вівторок – вихідні. Каса працює з 12:00 до 18:30. Вартість вхідного квитка: 100/50 грн (повний/пільговий).

Фото – КМДА, Tanich Kroha

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.