У Києві відкриють виставку EXIT української мисткині Алли Ронікіер

Відкриття виставки відбудеться 5 червня о 17:00 в Музеї історії міста Києва.

У Києві проведуть серію просвітницьких і мистецьких заходів, спрямованих на підвищення обізнаності про ПТСР у військових і цивільного населення та формування нових правил поведінки в соціумі. Організаторами подій виступають Благодійний фонд United Help Ukraine і ГО “Українська вища медична школа” за організаційної підтримки ГО “Бугурт Січ”.

Головною мистецькою подією в рамках програми стане виставка EXIT української мисткині польського походження Алли Ронікіер. У своїх роботах художниця за декілька років до повномасштабного вторгнення росії змогла відчути та відобразити турбулентні стани суспільства після 24 лютого 2022 року.

Автор роботи – Алла Ронікіер.

Алла Ронікіер (нар. 1961) – українська художниця з польським корінням. До березня 2022 року жила та працювала у Білій Церкві, там же відкрила художню галерею Art Gallery Ronikier. Зараз живе та працює у Польщі. Її картини представлені у музеях, галереях та приватних колекціях України, США, Франції, Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, Фінляндії, Естонії, Іспанії, Польщі, Литви та Латвії. 

Виставка буде працювати з 6 по 16 червня: Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні. Каса працює з 12:00 до 18:30 Вартість: 100 – повний, 50 грн — пільговий. Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 7.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.