У Києві та Львові до Дня Закоханих запустять романтичний експрес

“Укрзалізниця” у партнерстві з Mastercard 14, 16 та 18 лютого знову запустить “Потяг до тебе”.

Як повідомили в пресслужбі “УЗ”, цього року романтичний експрес курсуватиме не тільки у Києві, але й у Львові.

На пасажирів очікує романтична подорож на справжньому паровозі, у новенькому вагоні, в купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

Подорож триватиме понад дві години, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі Києва та Львова. Відправлення 14, 16 та 18 лютого у Львові о 18:55, у Києві о 19:10. Квитки на цей рейс матимуть різну вартість залежно від дня тижня, ціни стартують від 304 грн у Львові та 458 грн у Києві. Вечеря не входить до вартості квитка.

Половину місць буде безкоштовно надано пораненим військовослужбовцям на реабілітації, щоб захисники змогли провести час зі своїми половинками та створити нові “залізні” спогади. Знайти “Потяг до тебе” в застосунку можна за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Романтичний, а також Львів — Львів-Романтичний.

Цього року романтичні експреси мають колаборацію з Сергієм Жаданом, тож на закоханих захисників і захисниць очікує додатковий поетичний сюрприз від живого класика української поезії. Також усі пасажири отримають безкоштовне фото на фоні ретропоїзда.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.