У Берліні запустили продаж проїзних за €49

Проїзний Deutschlandticket вже доступний для пасажирів у Берліні за попереднім замовленням.

Новий квиток за €49 замінить міський проїзний за €29, однак він буде діятиме не лише в Берліні, а по всій території Німеччини, пише Exberliner.

Попередньо квиток можна замовити вже зараз, але діятиме він лише з 1 травня 2023. Він дозволяє користуватись усім громадським транспортом в Німеччині, за винятком швидкісних поїздів ICE.

Проїзний доступний як щомісячна передплата. Однак придбати підписку потрібно буде до 20 числа поточного місяця, щоб вона діяла протягом наступного місяця. Наприклад, щоб квиток діяв з 1 травня, його потрібно придбати до 20 квітня.

Оформити проїзний можна на сайті BVG або особисто у центрі обслуговування клієнтів Berliner Verkehrsbetriebe. Особи, які користуються міськими проїзними за 29 євро, отримають лист на поштущо поточна підписка буде автоматично оновлена ​​і що з їхнього банківського рахунку зніматиметься щомісяця 49 євро замість €29. Скасувати передплату можна до 30 квітня.

Проїзний за €49 може бути у вигляді квитка для мобільного телефону або картки з чіпом. Обидві версії можна замовити онлайн або в центрі обслуговування клієнтів. Квиток також можна буде придбати на Берлінській міській залізниці.

Єдиний місячний проїзний у всіх видах громадського транспорту обіцяють запровадити як продовження експерименту із проїзду за 9 євро на місяць, який провели минулого літа. Тоді проїзним скористались понад 50 млн разів.

Очікувалось, що проїзний впровадять з 1 січня 2023 року, але дату перенесли. Квиток дозволить їздити в громадському транспорті Німеччини, а також користуватись регіональним залізничним транспортом усіх компаній-учасниць. Також проїзний поширюватиметься на весь громадський транспорт на короткі та середні відстані у всіх регіонах Німеччини.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.
infobus.eu  – автобусні квитки з України в Європу та по Європі.
tickets.ua – залізничні та автобусні квитки по Україні та Європі, моніторинг наявності залізничних квитків