Страйки на залізниці в Іспанії: Коли та де будуть скасовані поїзди протягом лютого

Персонал державного оператора Іспанії Renfe вже попередив про страйки протягом місяця.

Сотні поїздів вже були скасовані протягом лютого, включно з послугами Renfe на довгі та середні відстані, пише Euronews.

Перші страйки, оголошені іспанською профспілкою CCOO, розпочнуться 9 лютого та призведуть до 23-годинної зупинки, через яку буде скасовано 310 рейсів Renfe, включаючи швидкісні поїзди AVE. Також будуть зупинені ще 330 поїздів далекого прямування і 641 поїзд середнього прямування від інших перевізників.

Ще одна профспілка Іспанії UGT підтвердила двогодинні загальнонаціональні страйки кожного понеділка лютого – 12, 19 та 26 лютого. Також UGT та CCOO оголосили страйки протягом 16 і 17 лютого на поїздах Rodalies у Каталонії з 7:00 до 9:00 ранку та з 15:00 до 17:00 години.

У пасажирів, чиї поїзди будуть скасовані, є кілька варіантів, що робити у такому випадку. Renfe запропонує альтернативні квитки на поїзди. Пасажири також можуть обрати повне повернення вартості квитків або вибрати іншого оператора на свій розсуд.

Нагадаємо, у січні у Німеччині пройшов масштабний страйк на залізниці. Машиністи не вийшли на роботу по всій країні, що призвело до масового скасування залізничних рейсів.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.