Сорочинський ярмарок не проводитимуть цього року

Вперше за свою історію національний Сорочинський ярмарок 2020 не відбудеться.

Про це повідомили організатори на сторінці у Facebook.

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ “Сорочинський ярмарок” інформує потенційних учасників та гостей про те, що нами прийнято рішення про не проведення цьогорічного Сорочинського ярмарку саме в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області” – йдеться в повідомленні.

Організатори ярмарку додають, що не зважаючи на стабільну епідемічну ситуацію в Україні та послаблення деяких карантинних обмежень, політики подвійних стандартів щодо Національного Сорочинського ярмарку продовжується. Тому було прийнято рішення цього року не проводити ярмарок, щоб не піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїздить на нього.

Крім того, обіцяють не дозволити окремим деструктивним силам, що розпочали збір підписів проти проведення ярмарку та планують повторення подій “новосанжарського синдрому” в селі Великі Сорочинці, зашкодити іміджу заходу, який має багатовікову історію

Ми не можемо допустити будь-яких проявів зневаги до наших учасників і гостей, які два десятки років підтримували нас, відвідували ярмарок, брали у ньому участь – тим самим згуртовували Україну навколо її історії, культури і традицій, а багатьом з них саме ярмарок давав можливість годувати свої родини” – наголошують організатори.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.