Швейцарський художник проводить світловий арт-тур у Києві

Всесвітньо відомий швейцарський художник зі світла Геррі Хофштеттер під час різдвяних свят “підсвічує” різноманітні будівлі та пам’ятки для жителів Києва.

Зображення з проєкцій транслюється в прямому ефірі, повідомили в Мінкульті.

Акція має на меті принести українцям надію та світло у ці темні дні. Зображення створюються відразу під час освітлення на місці у вигляді NFT та розміщуються на платформі Opensea NFT. Отримані кошти підуть на наступну акцію солідарності за Україну.

Світловий тур проходитиме 23, 24 та 25 грудня в Києві та околицях з 16:00 до 22:00. Щовечора під час туру художник самостійно підсвітить будівлі, такі як міськрада, готель, торговельний центр, музей, житлові будинки, університети, церкви тощо. Кожна проєкція триватиме не більше 15 хвилин. Маршрут туру не розголошується.

Геррі Хофштеттер – всесвітньо відомий митець зі Швейцарії. Своїми роботами він хоче довести, що варто жити, щоб підтримувати та захищати планету та її довкілля. Його відомими роботами є, наприклад, освітлення гори Маттерхорн у Швейцарії як акція солідарності з Церматта для світу у глобальному карантині 2020 року через COVID-19.

Фото: Suspilne

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: