Ryanair підвищить вартість квитків на літній період

Ціни на авіаквитки можуть зрости на 10-15%.

Виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі заявив, що цього року ціни на квитки знову зростуть, оскільки авіакомпанії мають менше місць у продажу порівняно з рівнем до пандемії, пише The Talegraph.

За словами О’Лірі, минулого року тарифи у середньому зросли на 20%. Цього ж року вони знову підростуть через брак потужностей та інфляцію. Тарифи авіакомпаній тісно пов’язані з попитом, тому ціни автоматично підвищуються, коли рейси заповнюються.

Після пандемії багато авіакомпаній не відновили свої потужності. Наприклад, італійська ITA та португальська TAP, все ще працюють тільки на 50% від допандемічних потужностей. Через це ціни на авіаквитки залишаються високими.

Водночас кількість бронювань Ryanair досягла рекордного рівня, оскільки мандрівники прагнули завчасно придбати квитки на літо через швидкі темпи зростання інфляції. Цього літа Ryanair планує перевезти більше пасажирів, ніж до пандемії. Кількість пасажирських місць буде на 30% більша, ніж у 2019 році.

Нагадаємо, раніше у Ryanair заявили про відмову від політики дешевих квитків. Вартість перельотів будуть підвищувати поступово, а процес займе до п’яти років.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук

Теги: