Роботи Марії Примаченко покажуть в Раді Європи

Організатори хочуть показати культурну спадщину України, яку знищує росія.

У межах сесії Парламентської асамблеї Ради Європи 16 та 17 квітня у Страсбурзі (Франція) відкриється виставка картин Марії Примаченко, пише Liga.net.

Голова української делегації ПАРЄ Марія Мезенцева розповіла, що російська агресія є постійним нагадуванням про небезпеку, що загрожує культурній спадщині України. Крім прямих нападів на культурні об’єкти, небезпеку становлять також і більш витончені форми знищення культурної спадщини, як-от вивезення архівів, пропаганда через освіту, спотворення історичних наративів тощо.

Вона додала, що виставка картин Марії Примаченко повинна змусити кожного глибше замислитись про значущість збереження української культури. На виставці буде представлено 20 робіт з приватних колекцій.

Директорка фонду Prymachenko Family Foundation Анастасія Примаченко говорить, що всі роботи художниці — життєствердні. Кольори та символи відображають перемогу добра над злом, що означає перемогу життя. Марія Примаченко не оминає складних соціальних питань і дає поради, як їх вирішувати: бути добрим, але й пускати в хід кігті, зуби й лапи, якщо хтось зазіхає на найцінніше.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.