Рейтинг найтепліших пляжів Європи, де можна відпочити взимку

Поніжитись на європейських пляжах взимку можна в Іспанії, Греції, Португалії, Італії та на Мальті.

Хоча Європа не є першим вибором для туристів, які шукають теплих пляжів взимку, однак і тут є кілька цікавих варіантів. Як пише “Travel off Path”, морські узбережжя з чистою водою та білосніжним піском без натовпів туристів, можна знайти одразу в декількох країнах Європи.

ТОП-6 пляжів Європи для відпочинку взимку:

1. Лос Крістіанос (Тенерифе, Іспанія)

Коли мова йде про теплу погоду та пляжі в Європі, Іспанія зазвичай має найкращі пропозиції. Канарські острови стануть чудовим варіантом для пляжного відпочинку зимою. На Тенерифи знаходиться найкращий та найтепліший пляж — Лос-Крістіанос із середньою температурою взимку 20,6 ºC та великою кількістю сонячних годин.

2. Гзіра (Мальта)

У прекрасному прибережному містечку Гзіра є чудові місця для купання, ресторани, готелі та прекрасна архітектура. Поруч з Гзірою мандрівники також можуть відвідати такі пляжі, як Кам’яний пляж, щоб помилуватися чудовими краєвидами або насолодитися чистою блакитною водою на пляжі Фон-Гадір. Середня температура взимку становить 18ºC.

3. Сіракузи (Сицилія, Італія)

У Сіракузах на Сицилії мандрівники знайдуть найтепліші пляжі на італійському узбережжі. Це місце пропонує прекрасні громадські пляжі, як-от Оазис Джельсомінето з чистою водою та приємним піском, а також гарну погоду вище 16ºC.

4. Айос-Ніколаос (Крит, Греція)

Крит ідеально підходить для відвідування цілий рік. У курортному містечку Айос-Ніколаос є прекрасне озеро, бурхливе нічне життя та чудові пляжі, такі як Аммуді В, Кітроплатія В, Аммос В і Гардорос В. М’який клімат робить його особливо приємним взимку — середня температура близько 16,4 ºC.

5. Прайя-да-Луз (Португалія)

На півдні Португалії знаходиться мальовниче рибальське село Прайя-да-Луз. Тут можна відпочити взимку на чудових місцевих пляжах зі спокійною та чистою водою та піском. Тут ідеально насолоджуватися видами океану, чудовими заходами сонця та великою кількістю сонячних година. Середня зимова температура становить 15,8 ºC

6. Малага (Іспанія)

Малага, ще одне чудове місце в Іспанії, яке має всі складові для ідеальної відпустки взимку. Хоча середня зимова температура становить 16ºC, є багато зимових днів, коли температура може перевищувати 20ºC. 

Читати також: 5 найгарніших пляжів Європи

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі