Протягом літа у Протасову Яру проходитиме фестиваль та кінопокази

З липня до вересня у Протасовому Яру пройдуть музичні виступи та кінопокази, започатковані Романом Ратушним.

П’ятого липня в день народження Романа Ратушного починаються традиційні “Кінопокази на Протасі”. У перший день заплановано показ документально фільму “20 днів в Маріуполі”, початок о 20:00. Перед початком показу відбудеться зустріч з учасниками подій у Маріуполі в березні 2022 року.

Шостого липня — відкриття другого дня фестивалю “Протасів Яр” пам’яті Романа Ратушного. Цього дня з 15:00 пройдуть лекції та дискусії, а о 18:10 почнеться виступ проєкту Warнякання Антона Слєпакова та Андрія Соколова.

Після чого виступатиме гурт MOBA, який виконує пісні української естради 1960–1980-х. На фестивалі гурт презентує програму з репертуару Тріо Маренич. Завершить фестивальний день виступ гурту SO, пісні якого поєднують в собі елементи попмузики, інді та блюзу.

За наступними подіями можна стежити на сторінках громади Протасового Яру. Локація: Галявина на Протасовому Яру (орієнтир — нижня заправка WOG, вул. Солом’янська, 40-а).

Під час усіх фестивальних днів діятиме також дитяча програма від Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара” і локації партнерів — VETERANKA та Фонду Максима Кривцова.

Роман Ратушний був громадським активістом, яким виступав за збереження Протасового Яру. Він загинув два роки тому, будучи розвідником 93 ОМБр “Холодний Яр”.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: