Португальське курортне місто вводить туристичний податок

Влада португальського містечка Пеніше вирішила запровадити податок у розмірі одного євро за ніч, щоб компенсувати наслідки надмірного туризму.

Впровадження туристичного податку має на меті полегшити соціальне та екологічне навантаження на інфраструктуру муніципалітету, пише SchengenVisaInfo.

У міській раді Пеніше зазначили, що в останні роки значно збільшилась кількість відвідувачів регіону, що і стало причиною запровадження податку. Він застосовуватиметься для закладів розміщення, включаючи готелі, гостьові будинки, туристичні села, кемпінги, туристичні підприємства тощо.

Пеніше — мальовниче прибережне місто в Португалії, яке знаходиться на Атлантичному узбережжі, приблизно за 100 кілометрів на північ від Лісабона. Воно відоме своїми чарівними пляжами, кришталево чистою водою та ідеальними умовами для занять водними видами спорту.

Інше португальське місто Алгарве у травні також запровадило туристичний податок у розмірі 2 євро протягом літнього сезону. З листопада по березень вартість буде знижена до 1 євро. Планується, що він забезпечить до 300 тис. євро річного доходу.

Згідно зі звітом, наданим Portugal Resident, за перші чотири місяці цього року кількість туристів у країні зросла на 41% порівняно з відповідним періодом попереднього року.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.