Польща вимагатиме повернути неправомірні виплати в українців

Влада Польщі хоче повернути майже 2 млн злотих, які були неправомірно виплачені українцям.

Йдеться про виплати допомоги на дітей за програмами “500+” та “Сімейний капітал” біженцям, які виїхали з Польщі, але не повідомили про це в ZUS. Гроші продовжували надходити на банківські рахунки, хоча через 30 днів право на їх отримання втрачається, пише Visit Ukraine.

У польському Управлінні соціального страхування (ZUS) підрахували, що українським біженцям неправомірно виплатили близько 2 млн злотих (понад 16 млн гривень). Тож українців хочуть зобов’язати повернути їх.

Допомогу потрібно повернути в установі соціального страхування на банківський рахунок: 82 1020 5604 0000 0102 8996 3017. Це у випадку, якщо кошти на рахунку в польському банку. Якщо повернення коштів відбувається з українського або іншого закордонного банківського рахунка, перед номером одержувача слід додати літери PL. У такому разі рахунок ZUS виглядатиме так: PL 82 1020 5604 0000 0102 8996 3017. Крім цього, під час переказу потрібно буде також вказати код SWIFT: BPKOPLPW. В обох випадках у темі переказу слід зазначити своє ім’я та прізвище, номер справи (мається на увазі справа про призначення допомоги) і примітку: 500.

На повернення коштів українським біженцям виділять два роки. Наразі вдалось повернути лише 35,3 тисячі злотих.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук