Поляки побили росіян в Туреччині через суперечку щодо війни в Україні

У турецькому місті Аланія поляки побили російських туристів за відмову обговорювати війну, яку розв’язала росія в Україні.

Про це пише “УНІАН” з посиланням на пропагандистські російські ЗМІ.

Зокрема, інцидент трапився у готелі Quattro Beach. За інфомарцією російських ЗМІ, конфлікт стався через небажання росіян обговорювати війну в Україні.

На місце події викликали поліцію, але польські туристи встигли піти. Натомість росіян посадили до камери та відпустили лише під ранок. В результаті вони влаштували істерику, звинувативши турецьких готельєрів у порушенні всіх законів гостинності та допущених злочинів проти російських туристів.

За версією російських пропагандистів, побитому росіянину не надали першу допомогу, а відвезли у поліцію і змусили зізнатися, що він навмисне спровокував агресію проти нього. Вранці він дістався до готелю, а допомогу йому надала дружина.

Фото з місця події у турецькому готелі / DIP

Нагадаємо, туроператор TUI, посилаючись на санкції проти Росії, попросила турецькі готелі, з якими вона співпрацює, скасувати бронювання російських туроператорів.

Раніше стало відомо, що уряд Туреччини планує запускати окремі авіакомпанії, які будуть возити на курорти лише російських туристів. Схоже, що росіяни зможуть відпочивати лише на курортах-гетто, де будуть лише вони


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.