Німеччина не посилюватиме обмеження на в’їзд до 31 січня

Мандрівники й надалі зможуть в’їжджати в країну без сертифікатів вакцинації, обов’язкового тестування чи доказу одужання від коронавірусу.

Уряд Німеччини оголосив, що країна продовжиться застосовувати пом’якшені правила в’їзду для всіх мандрівників до 31 січня 2023 року, повідомляє SchengenVisaInfo.

Водночас в уряді підкреслили, що для мандрівників з країн, де високий рівень поширення Covid-19, застосовуватимуться суворі карантинні обмеження. Проте наразі в такому списку немає жодної країни, тому мандрівники з будь-якої частини світу можуть подорожувати без обмежень.

Крім того, 8 вересня в Німеччині прийняли пакет вимог спрямований на підготовку країни до подальшого поширення нових випадків коронавірусної інфекції протягом осені та зими. Зокрема, з 1 жовтня потрібно буде носити маску FFP2 у поїздах далекого прямування. Також маски повинні будуть носити працівники та відвідувачі лікарень та будинків для пристарілих.

За даними ВООЗ за останній тиждень в Німеччині зафіксовано понад 316 тис. нових випадків зараження. Станом на 22 вересня 93,5% дорослого населення пройшло первинну вакцинацію, а майже 75% отримали першу ревакцинацію.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.