На вокзалах та в поїздах таємно працюватимуть маршали залізничної безпеки

“Укрзалізниця” впроваджує нову ініціативу щодо забезпечення безпеки на вокзалах та в поїздах. Непомітні для пасажирів маршали залізничної безпеки стануть головними захисниками у межах залізничних перевезень.

На відміну від інших службовців, які носять офіційну форму та відзнаки, маршали працюють інкогніто, що робить їх непомітними для можливих порушників, повідомили у пресслужбі “УЗ”.

Голова правління “УЗ” Євген Лященко розповів, що маршали — це розповсюджена модель роботи безпекових підрозділів в авіаційній індустрії. Перед маршалами стоятиме завдання оцінювати ризики та швидко реагувати на потенційні загрози в будь-який момент.

Перші маршали вже з вересня працюють на одному з популярних західних напрямків, де забезпечення безпеки стало особливо актуальним.

Через повномасштабне вторгнення “Укрзалізниця” посилила безпековий контроль на залізничних об’єктах, зокрема, на вокзалах, з метою недопущення перевезення громадянами вибухонебезпечних та інших не дозволених для перевезення речовин та зброї без належного дозволу.

Додатково, в рамках проєкту “Залізна Безпека”, впроваджено супровід воєнізованою охороною на дев’яти пасажирських поїздах. Ці заходи покликані зробити подорожі пасажирів безпечнішими та спокійнішими.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.