На Центральному залізничному вокзалі відкриють різдвяну виставку

На київському вокзалі з 23 грудня можна буде відвідати різдвяну виставку “Зірка сходить”.

Виставка працюватиме з 23.12.2023 по 21.01.2024, щоденно без вихідних з 10:00 до 21:00 (у святкові дні особливі години роботи), повідомили в “УЗ”.

На відвідувачів очікує:

  • “Дух Різдва”: дізнаєтеся про всі символи найтеплішого свята: ялинку та дідух, прикраси та інші атрибути свята, різдвяні кулінарні традиції країн світу.
  • “Образи Різдва”: п’ять історичних вертепів, унікальні музейні експонати позаминулого століття. Тут поєднання історії та сучасності, адже завдяки віар-окулярам ви станете учаниками української зимової забави ХІХ ст. “хургало”.
  • “Нова радість”: погойдайтеся на 7-метровій гойдалці, побачите сходження різдвяної зірки та отримаєте передбачення на наступний рік.

Вартість квитка — 150 гривень. 50% від продажу кожного квитка будуть спрямовані через офіційну фандрейзингову платформу UNITED24 на будівництво укриттів в українських школах. При оплаті карткою Visa сума благодійного внеску з кожного квитка буде збільшена на 50%. Квитки можна придбати за посиланням.

Для родин і дітей, які не можуть придбати квитки на виставку, “Укрзалізниця” надає можливість безкоштовного відвідування. Для цього залиште заявку на електронну пошту: service@uz.gov.ua з контактним номером, кількістю відвідувачів і трьома датами візиту.

До речі, “Укрзалізниця” цього року також запустить “Різдвяний експрес”.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.