На Prometheus з’явився курс про оцінку шкоди довкіллю внаслідок війни

Курс навчить фіксувати докази збитків землям, повітрю, водним ресурсам, дикій природі, застосовувати законодавство та шукати джерела інформації.

Мережа захисту національних інтересів ANTS спільно з платформою Prometheus розробили курс “Оцінка шкоди довкіллю від російської агресії”.

Автори курсу стверджують, що росія повинна заплатити за усе, що знищила. У тому числі за зруйноване довкілля. Провідні екологи, економісти та юристи навчатимуть збирати та фіксувати докази, користуватись формулами та застосовувати законодавство.

В першу чергу курс буде корисним місцевому самоврядуванню, власникам підприємств, фахівцям держустанов, науковцям заповідників та нацпарків, лісівникам, природоохоронцям, журналістам та блогерам. Слухачі курсу дізнаються як правильно говорити про шкоду та збитки довкіллю, пастки та підводні камені даної проблеми, а також отримають підказки з розстановки пріоритетів та пошуку джерел інформації.

Дослідження збитків довкілля внаслідок російської агресії допоможе громадам та установам отримати компенсації від держави та міжнародних донорів, а також сприятиме якісній підготовці планів відновлення.

Курс — безкоштовний. Усе, що потрібно — це швидкісний інтернет для перегляду відеолекцій. Слухачі, які успішно виконають всі тести в кінці кожного модуля курсу, отримають сертифікат про його завершення з підписом викладачів. 

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук