На Львівщині відновлять старовинний палац XVIII століття

Компанія EFI Group запускає конкурс бізнес-ідей для відновлення палацу Жевуських-Лянцкоронських, що знаходиться у Роздолі на Львівщині.

Організатори конкурсу хочуть знайти найкращі, стратегічні та реалістичні бізнес-плани для максимально ефективного відновлення та використання пам’ятки архітектури та його прилеглої паркової зони.

Палац Жевуських-Лянцкоронських – збудований у 1740 році у стилі французького ренесансу дідичем Роздолу Міхалом Жевуським і знаходиться у смт Розділ, Львівської області. Це не лише унікальна пам’ятка архітектури, будівля із багатовіковою історією, але й символ національної спадщини. Парк, що обіймає палац, є складовою природно-заповідного фонду України, підтверджуючи його екологічну значущість.

До участі в конкурсі запрошують найкращі українські бізнес-школи. Учасники можуть обрати один із трьох концептів:

  • Школа-пансіон англійського типу: випускники школи зможуть отримати міжнародний сертифікат та вступити в найкращі виші світу.
  • Готельний комплекс: призведе до збільшення загального туристичного потоку в Роздолі, що сприятиме розвитку інфраструктури та послуг й надасть можливість зануритися в атмосферу минулого та відчути його дух.
  • Реабілітаційний центр для військових: центр відповідатиме вимогам часу та потребам наших захисників.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 листопада 2023 року через офіційний сайт EFI Group. Переможці конкурсу будуть оголошені 1 грудня 2023 року.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.