На Херсонщині створять сафарі-парк “Арабатська савана”

Новий сафарі-парк облаштують на Арабатській стрілці. На двох гектарах встановлять вольєри для диких тварин, а ще на двох планують зробити ділянку майже справжньої африканської савани.

Як розповідає місцеве видання “Новий день” адміністрація парку вже придбала двох антилоп нільгау. Крім того, у планах переселення до сафарі-парку зебр, антилоп канна та інших відомих мешканців африканської савани.

Директор парку Олексій Гетта каже, що зараз Арабатську савану почали огороджувати. Майбутніх мешканців шукатимуть і надалі, хоча привезти їх під час карантинних обмежень буде не просто.

Водночас видання «Херсонці» повідомляє, що з приватних зоопарків та заповідників, які потрапили у зону бойових дій на території Луганської та Донецької областей, відправили на Арабатську стрілку – 18 муфлонів, благородних оленів та ланей. Раніше з зони бойових дій туди евакуювали мавпу, лева та ведмедя.

Маршрути Україною

Ідеї подорожей та готові гайди

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.