На BookForum Lviv виступлять Ніл Гейман, Маргарет Етвуд та інші зіркові автори

Львівський форум видавців проходитиме з 6 по 9 жовтня. Цього року на форумі виступатимуть такі зіркові автори як Ніл Гейман, Джонатан Літтель, Маргарет Етвуд, Ювал Ной Харарі та Нобелівський лауреат Абдулразак Гурна.

Про це пише “Фокус”.

Організатори львівського форуму заявили, що основне завдання BookForum 2022 – порушити питання покарання російських пропагандистів нарівні з військовими злочинцями та сприяти організації міжнародного трибуналу для замовників та виконавців.

Публічна розмова з Нілом Гейманом (автором роману “Американські боги” та серії коміксів “Пісочна людина”) та Ювалем Харарі (“Sapiens: Коротка історія людства”) відбудеться 7 жовтня о 19:00-20:00, він пройде в онлайн-форматі. 8 жовтня відбудеться онлайн-зустріч з Маргарет Етвуд (“Оповідання служниці”, “Завіти”).

У рамках форуму також заплановано дискусію на тему “Воєнні злочини та пам’ять”. У ній візьмуть участь український письменник та журналіст Станіслав Асєєв, американський письменник Джонатан Літтелл (автор роману “Благоволительки”) та українська журналістка Наталія Гуменюк (авторка книги репортажів про окупований Крим “Загублений острів”).

Крім того, 8 жовтня розмову про імперіалізм та ідентичність вестиме прозаїк Ігор Помаранце та лауреат Нобелівської премії англійський письменник Абдулразак Гурна.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: