Музей Ханенків вперше від початку вторгнення відкрив виставку власної колекції

У київському Музеї Ханенків відкрилась виставка “Золотом, кольором, світлом”, яка присвячена 175-річчю художника Вільгельма Котарбінського.

Це перший проєкт від початку російського повномасштабного вторгнення, що показує частину колекції музею, пише “Українська Правда”.

На виставці можна подивитись на роботи Вільгельма Котарбінського з музейної збірки. Також покажуть окремі частини декору “Червоної вітальні” музею, 84 поштові картки з приватної колекції Олександра Жуковського та книги з бібліотеки Ханенків.

Графік роботи: середа — неділя, 10:30 – 18:00 (каси до 17:30). Проте окремі роботи та частини декору, створені Котарбінським, у супроводі кураторів можна буде побачити щочетверга. Це пов’язано з безпековими обмеженнями та через пошкодження, які отримав музей 10 жовтня 2022 року, коли поблизу будівлі прилетіла російська ракета.

Виставка триватиме з 30 листопада по 28 січня 2024 року. Вартість входу – 100 грн. Квитки онлайн або в касі музею.

Вільгельм Котарбінський – польсько-український художник-монументаліст. Брав участь у розписі Володимирського собору. Разом з іншими митцями заснував Товариство київських художників. У своїх творах художник зображував біблійні та історичні сюжети, побутові сцени, фантастичні та алегоричні образи. 

Від початку вторгнення Музей Ханенків не проводив виставок з експонатами колекції. Більшість артефактів приховали, щоб уберегти від ракетних обстрілів. Проте музей продовжував екскурсійну діяльність, проводив виставки сучасних художників та музичні вечори.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.