Музей авіації готує нову експозицію

Експозиція розповідатиме про авіаційні засоби порятунку членів екіпажу та пасажирів.

Як повідомили у пресслужбі Музею авіації, виставка буде представлена у павільйоні. Наразі команда художників музею підходить до завершення першого етапу — капітальне будівництво музейної зали.

Майбутня експозиція включатиме крісла, висотне спорядження, манекенів в індивідуальних засобах захисту, парашути та багато іншого. Всі експонати вже готові та будуть розміщені на заплановані місця як тільки буде готова зала.

Художникам потрібно зробити ще правильне освітлення експонатів, а також розробити макети інформаційних табличок. Експозицію планують підготувати до відкриття музею.

Державний музей авіації України ім. О.К. Антонова у Києві є найбільшим історико-технічним музеєм в усій Східній Європі. Він був урочисто відкритий 2003-го року з нагоди 100-річчя світової авіації. Колекція музею складається з понад 90 літаків, гелікоптерів та безпілотних літальних апаратів, що були на озброєнні ВПС СРСР і незалежної України.

Музей авіації зачинений до кінця війни, але кожен день, навіть під обстрілами, співробітники музею йдуть на роботу. Попри відсутність доходів, музей продовжує підтримувати експонати в належному стані. Підтримати музей можна благодійним внеском або придбати квитки, які можна використати після перемоги України. Реквізити за посиланням.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.