Міністр інфраструктури розповів про майбутнє регіональних аеропортів

В Україні ремонтують або збираються будувати 5 регіональних аеропортів – в Одесі, Мукачеві, Дніпрі, Миколаєві та Херсоні.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

Коронавірус вніс свої корективи в життя практично всієї планети. Саме внутрішній туризм і розвиток регіональної авіації може стати виходом з ситуації, коли більшість країн все ще зачинені для іноземних туристів.”, – розповів міністр.

Зі слів міністра, в червні вже планується завершити ремонтні роботи злітної смуги в Одеському аеропорту. Роботи завершені на 98%. В Одесі цього року очікують збільшення кількості туристів до 5 млн.

Крім того, розпочато підготовку проєкту будівництва аеропорту в Мукачево. Поява якого є дуже важливою для розвитку авіаційної інфраструктури Закарпаття.

У Дніпрі готується модернізація аеропорту. Зазначається, що уряд спільно з “Інститутом Укрдорпоект” працюють над проєктом нової злітно-посадкової смуги. Вона має забезпечити здатність приймати сучасні пасажирські літаки. Новий міжнародний термінал і VIP-термінал у єдиному комплексі будуватиме українська промислово-фінансова група DCH.

В Миколаївському аеропорту монтують аеронавігаційне обладнання, а в Херсоні визначаються з джерелами фінансування для покращення злітної смуги.

Водночас, Криклій зазначає, що стратегія розвитку аеропортів має бути доопрацьована, щоб не конкурували за одного пассажира та вантаж.

До речі, в аеропорту Запоріжжя добудували новий пасажирський термінал.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.