Кількість російських туристів в Туреччині може скоротитись наполовину

Через брак літаків та вартість відпочинку Туреччина може недорахуватись половини російських туристів в новому літньому сезоні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ.

Представники турецького туристичного бізнесу прогнозують, що цього літа країну відвідають 3 млн росіян, хоча ціль була удвічі більше.

Однією з причин називають брак літаків, які виконували рейси між країни, однак через подвійну реєстрацію більше не можуть вилітати за межі росії. Крім того, через санкції російські авіакомпанії мають проблеми з техобслуговуванням та запасними частинами.

Серед інших причин – подорожчання турецьких готелів та ослаблення рубля. Ціни на відпочинок у Туреччині зросли на фоні інфляції та підвищення зарплат працівникам.

Через зниження попиту на тури до Туреччини туроператори більше не можуть забезпечити достатню кількість туристів на запланованих рейсах. Російські туроператори вже скасували кілька чартерів з Москви в Анталії на літаках Turkish Airlines.

Минулого року до європейських країн приїжджало значно менше російських туристів через запроваджені санкції та візові обмеження. За оцінками експертів, кількість відпочивальників з росії зменшилась на 90%. Туреччина ж до цього часу вважалась найпопулярнішим та найдоступнішим туристичним напрямком для росіян.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.