Франція обмежить доступ туристам до церемонії відкриття Олімпійських ігор

Туристи, які планують відвідати Париж під час Олімпіади, стикаються зі зміною планів щодо проведення ігор. Відтепер вільний доступ до церемонії відкриття буде обмежено.

За планом організаторів, церемонія відкриття 26 липня повинна була зібрати 600 тис. глядачів, більшість з яких могла б спостерігати за подією безкоштовно з берегів річки. Однак через занепокоєння з питань безпеки та логістики, введено деякі обмеження на кількість туристів, пише The Independent.

Кількість глядачів було зменшено до 300 тис. З них 104 тис. будуть тими, хто придбав квитки та матимуть місця, а інші 222 тис. зможуть спостерігати за церемонією безкоштовно. Водночас туристи більше не зможуть отримати безкоштовні квитки, вони будуть роздаватись лише за запрошенням.

Це рішення передбачає, що туристи не зможуть зареєструватись на безкоштовний вхід, а доступ до церемонії буде розділено через квоти серед місцевих мешканців, спортивних федерації та партерів. Запрошені особи повинні будуть пройти перевірки безпеки та отримати QR-коди для проходження через контрольні пункти.

Міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен заявив, що з огляду на безпекові питання, особливо терористичну загрозу, не можна дозволити всім прийти на церемонію. Хоча спецслужби не виявили конкретної змови проти Олімпіади, але існує кілька потенційних загроз, включаючи ісламські екстремістські групи, екологічні активісти та ультраправі групи.

Нагадаємо, мандрівників вже попередили, що окрім величезних натовпів та забитих готелів на відвідувачів Парижа чекає підвищення цін на транспорт та інші туристичні послуги.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.