До найбільшого аеропорту Стамбула провели метро

Від аеропорту до Стамбула тепер можна буде доїхати менш ніж за пів години.

Новий аеропорт Стамбула, який є набільшим в Туреччині та Європі, отримав пряме сполучення з містом. Лінію метро M11 22 січня відкрив президент Туреччини Реджеп Ердоган, повідомляє Avianews.

Наразі на лінії метро довжиною 34 км відкрито сім станцій. Вона веде від аеропорту до станції на північному заході Стамбулу. На станції Kağıthane пасажири можуть пересісти на наземний транспорт або лінію метро M7, щоб дістатись інших частин Стамбула.

Для пасажирів це хороша новина, адже до цього дістатись аеропорту можна було лише автомобільним транспортом. Час в дорозі через затори міг перевищувати годину. Тепер же поїздка в метро від станції Kağıthane до термінала нового аеропорту Стамбула займе всього 24 хвилини. Такий час став можливим завдяки тому, що на лінії курсують нові турецькі потяги, максимальна швидкість яких складає 120 км/год.

Крім того, протягом першого місяця роботи нової гілки метро M11 пасажири зможуть дістатись аеропорту безкоштовно.

Новий аеропорт в Стамбулі було відкрито 29 жовтня 2018 року. Він знаходиться в районі Арнавуткей на фракійській стороні Стамбула. Аеропорт був побудований за п’ять років, інвестували близько 22 млрд євро. Нові повітряні ворота Туреччини стали найбільшими та найсучаснішими у світі з пасажиропотоком понад 200 млн на рік.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.