Артпростір МОТ знову працюватиме у Львові

На виставці покажуть роботи вісімнадцяти сучасних українських митців та мисткинь.

Виставка, створена командою проєкту The Collectyv, відкриється 22 червня та триватиме до 22 вересня, повідомили у пресслужбі МОТ.

Експозиція присвячена різноманіттю почуттів і досвідів людського життя, яке не зупиняється попри війну. На виставці свої роботи представлять такі митці: Марія Оз, Діана Рубан, Аліна Заманова, Олексій Кондаков, Лера Деркач, Ірина Максимова, Артур Музо та інші.

“Ця виставка — про наш новий досвід проживання життя. Про те, що створюється поміж руйнації. Про відновлення, що межує з переродженням. Про кохання, злість, ріст, страх, сором, вагання, радість, провину, самотність, співчуття, сюрреалізм того, що відбувається, злам звичного і побудову нового, тілесність і сексуальність, опір і опору. Про право на існування. Про процес прийняття буденності, на яку ніколи не очікував. Про свідомий вибір бачити красу. Про майбутнє, яке ми створюємо зараз”, – розповіли організатори виставки.

Артпростір працюватиме на площі Гасина з 14:00 до 21:00 — у будні та з 11:00 до 21:00 — у вихідні. Рекомендована ціна квитка — 200 гривень. Проте кожен відвідувач за бажанням може обрати більшу чи меншу суму. Прибуток з вхідних квитків продовжить наповнювати фонд МОТ. 

МОТ або “Модуль тимчасовості” – культурний проєкт don’t Take Fake й Balbek Bureau. З 23 лютого простір працював у Києві. Він складається із 27 контейнерів, які утворюють відкритий простір та окремі зали всередині, а також кілька терас.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.