Активісти пофарбували дорогу в кольори українського прапора біля посольства РФ у Лондоні

У Лондоні біля посольства РФ пофарбували дорогу в кольори українського прапора, а також частину вулиці неподалік російського посольства перейменують на Kyiv Road.

Пофарбувати дорогу навпроти посольства РФ вирішила група активістів Led by Donkeys, пише Hmarochos. Вони зробили це, щоб нагадати росіянам, що Україна – незалежна держава, всупереч тому, що стверджує російський диктатор. Наявність великого українського прапора біля посольства в Лондоні нагадає їм про це.

Для створення прапора знадобилось 170 літрів жовтої фарби та стільки ж синьої. Активісти використовували екологічну, нетоксичну та швидковисихаючу фарбу. Колеса автомобілів розповсюдили синьо-жовту фарбу по всьому місту.

Крім того, Вестмінстерська міська рада перейменувала частину однієї з вулиць у центрі Лондона на Kyiv Road. Нову адресу отримає ділянка вулиці Bayswater Road, яка тягнеться від Palace Court до Ossington Street, що знаходиться неподалік російського посольства.

Перейменування в Лондоні стало частиною кампанії Ukraine Street, яка закликає місцевих мешканців підтримати перейменування вулиць з посольствами та консульствами РФ на вулиці України.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.
infobus.eu  – автобусні квитки з України в Європу та по Європі.
tickets.ua – залізничні та автобусні квитки по Україні та Європі, моніторинг наявності залізничних квитків